PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538}

Między piekłem a niebem

What Dreams May Come
7,6 101 238
ocen
7,6 10 1 101238
6,1 12
ocen krytyków
Między piekłem a niebem
powrót do forum filmu Między piekłem a niebem

Witam

Uważam że ten film to nie do końca fantastyka , wierzę że po śmierci przechodzimy w jakiś świat naszych wyobrażeń przedstawiony w filmie w sposób zbliżony mniej lub bardziej, aczkolwiek nie sądze aby istniał jakiś rodzaj piekła Możemy z tego stanu ponownie wcielić się w jakieś życie na ziemi , niekoniecznie ludzkie . Co do piekła jeszcze, być może dla samobójców jest jakaś kara , więc zaskoczyło mnie to ze R.W popełnił samobójstwo. Myślę że mógł już być nie w pełni zdrowy na umyśle.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
danielsumik

Też wierzę, że coś tam jest, ale już nie to, czego nas uczą. W filmie raczej starali się zachować katolicki pogląd choć nieco go spłaszczyli. Bo jednak nie było tam diabła, ani ludzi, którzy piekli się na jego rożnie. Film raczej ukazał dusze/energie, które po śmierci wciąż cierpiały. Nie doznały spokoju, bo trauma z życia głęboko w nich tkwiła. Żal i gorycz... pozostała z nimi na wieczność?! Więc to nie kwestia kary. Co do Williams'a to zaczął chorować, źle go zdiagnozowano i leczono. Przez chore ciało miał problemy z pracą. Bał się. " Kilka dni później jego żona stwierdziła, że przepisane leki zaczynają działać, a Robin odzyskuje spokój ducha. Niestety to były wyłącznie pozory, które uśpiły czujność rodziny. Krótko przed śmiercią stwierdzono u niego chorobę Parkinsona. Po czasie okazało się, że diagnoza była błędna. Po szczegółowych badaniach lekarze rozpoznali otępienie z ciałami Lewy’ego"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones