PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538}

Między piekłem a niebem

What Dreams May Come
7,6 101 301
ocen
7,6 10 1 101301
6,1 12
ocen krytyków
Między piekłem a niebem
powrót do forum filmu Między piekłem a niebem

szukam filmu o podobnej tematyce, oglądany na tyle dawno że nie mogę sobie przypomnieć, kto w nim gra ani odnaleźć tytułu filmu. Pamiętam tylko że to piękny film w którym akcja dzieje się równolegle w szpitalu i chyba w niebie, mianiwocie mężczyzna pokazuje dziewczynie jak wygląda życie 'w niebie', oprowadza po różnych miejscach, a równolegle w szpitalu w śpiączce leży dziewczyna i tam też trafiają opisane wcześniej 'duchy', na sam koniec filmu dziewczyna (ta z nieba) ma wybór i wchodzi w ciało dziewczyny ze szpitala, a dzięki temu facet (z nieba) ma szanse spotkać się z córka. Nie wiem czy w ogóle ktokolwiek to zrozumie i ile napisałam prawdy, z moich wspomnień ale może jest ktoś kto bardzo dobrze zna film który staram sie opisać i podsunie mi tytuł. Bardzo proszę potraktować poważnie moje pytanie bo filmu szukam już ok 2lat ale nie pamiętam żadnego szczegółu, o który mogłabym zaczepić..

dobrydzieciak0

niedawno założyłem podobny temat na forum. Sprawdź sobie czy któraś z tych odpowiedzi jest linkiem do tego filmu. http://www.filmweb.pl/forum/filmy/szukam+film%C3%B3w+gdzie+pokazane+jest+niebo+i +piek%C5%82o,2856981#post_14940055

Prefect

po paru zmianach pasuje tu film "Jak w niebie"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones