PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538}

Między piekłem a niebem

What Dreams May Come
7,6 101 312
ocen
7,6 10 1 101312
6,1 12
ocen krytyków
Między piekłem a niebem
powrót do forum filmu Między piekłem a niebem

wierzacych. Bardzo dobry, ale ludzie wierzacy musza go omijac bo przeczy ich basniom

Abraxus

hahahahaah! to żeś pocisnął! Szatan zje Ci mózg śmiertelniku!

ocenił(a) film na 8
Abraxus

Wow! Co za komentarz... "Rogaty z bródką" będzie zachwycony xD

użytkownik usunięty
Abraxus

bezdyskusyjnie najpełniej odbiorą ten film niezatraceni (aka. wierzący) ; )
9/10 sceny zostają w pamięci na lata!

ocenił(a) film na 6

Sugerujesz, że wierzący mają coś, co pozwala im na "pełniejszy" odbiór (co by to nie miało znaczyć)? Oświeć nas zatem, co takiego to jest. Zwłaszcza, że ogłaszasz ten pogląd jako "bezdyskusyjny". Jestem szczerze ciekaw.

DeVroo

nic to. Popatrz lepiej co napisał szatanista zakładający ten temat:)

ocenił(a) film na 6
sawin

To tylko taka mała prowokacja. Przecież to co Abraxus zobaczył w tym filmie również rzeczy przeczące baśniom w które on sam wierzy.

Abraxus

musze was rozczarowac bo nie jestem ani wierzacy ani tym bardziej nie jestem satanista

Abraxus

ha! ale kozi lep to się w miniaturce trzyma :P

XxXxxEVeRaxxXxX

To jest symbol bahometa, poza tym ze jest przyjety przez satanistow to znaczy rowniez cos innego

Abraxus

łżesz! jesteś szatanistą i słcuhasz metaliki. meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:)

Abraxus

nie bd wyzywać od satanów, bo wiem, że to straszna głupota ludzi szufladkować po tym co słuchają ^^. mam natomiast zastrzeżenia co do twojej pierwszej wypowiedzi. Sama jestem chrześcijanką a film jest jednym z moich ulubionych. Uważam, że odniesień jest baaaardzo dużo do mojej religii m. in : raj- miejsce idealne, w którym każdy jest piękny i zdrowy a dusza przyjmuje formę idealną; pojawia się w filmie wątek, samobójca z racji że nie docenia życia idzie do piekła. poza tym samo to, iż istnieje w filmie rozgraniczenie między piekłem- czyśćcem a niebem, sorry ale to jest podstawa wiary chrześcijańskiej, tj. wiara w życie po życiu gdzie dobrzy zostaną nagrodzeni a źli straceni ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones