PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538}

Między piekłem a niebem

What Dreams May Come
7,6 101 301
ocen
7,6 10 1 101301
6,1 12
ocen krytyków
Między piekłem a niebem
powrót do forum filmu Między piekłem a niebem
ocenił(a) film na 7
Mayte

pocięła się. w Filmie jest tekst > mniej wiecej oczywiście napisze "przeżyjemy, życie jeszcze raz, dokonując lepszych wyborów i unikając ostrych narzędzi". Można wywnioskować, że podcięła sobie żyły

DarkBartek

Możliwe, jednak jest też scena w której Annie siedzi przed lustrem i ma blizny na nadgarstkach, prawdopodobnie podcięła je sobie po śmierci dzieci i dlatego trafiła do szpitala psych. Natomiast ja podejrzewam, że się otruła (ale nie wiem czym), chyba nawet w opisanej powyżej scenie jest kadr, w którym Annie zanurza palec w miseczce z jakims kremem i wkłada do ust, a jest tam wsypany jakiś niebieski proszek, tą miseczkę ma też w scenie na łózku, podczas której czyta list od męża. Zaraz potem dowiadujemy się, że popełniła samobójstwo. Ale to moje przypuszczenia , bardzo możliwe że błędne : )

ocenił(a) film na 5
olusza78

tez tak sądzę. miseczka z substancją śmiertelną, by łatwiej przełknąć truciznę. wracajac do filmu, jednak mnie nieco znużył. baśniowy, i tylko dlaczego wiemy, że się skonczy tak jak się konczy. ??? efekty niezłe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones