PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538}

Między piekłem a niebem

What Dreams May Come
7,6 101 312
ocen
7,6 10 1 101312
6,1 12
ocen krytyków
Między piekłem a niebem
powrót do forum filmu Między piekłem a niebem

moim zdaniem Chris i Annie powinni zostać w niebie, a nie ulegać reinkarnacji. Przecież na ziemi znów coś może ich rozdzielić a w raju żyli by wiecznie.

ocenił(a) film na 7
karolina922

Wszystko zależy od człowieka, jak zechce to sie reinkarnuje, jak nie to nie, Ty byś została w niebie na wieki a oni chcieli najwyraźniej przeżyć wszystko jeszcze raz na nowo.

karolina922

Jedni wolą statyczne szczęście, inni dynamiczną radość, fascynację, zauroczenie, zakochanie, które to z reguły nie jest może przeżyciem tak długotrwałym jakbyśmy tego sobie życzyli, ale za to niesamowicie intensywnym, zapadającym w pamięć... Moim zdaniem, na bazie takich właśnie mocnych, wyrazistych przeżyć, odbudowujemy nasze wspomnienia (niestety nie zawsze tylko te pozytywne:( ). Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
cayan.mk

Wg mnie chcieli jeszcze raz przeżyć moment poznania i dokonać w życiu innych wyborów. Może znowu czeka ją coś ciężkiego ale to jest szansa aby dokonać innego wyboru i trafić do dzieci ;-)

ocenił(a) film na 8
sylwia24aa

Zgadzam się z cayan mk :) właśnie o tym myślałam, gdy wrócili. Że chcieli to wszystko przeżyć od nowa, tak pięknie i intensywnie:)

ocenił(a) film na 9
netka1201

otóż to! i dlatego ten film jest tak piękny :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones