PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538}

Między piekłem a niebem

What Dreams May Come
7,6 101 312
ocen
7,6 10 1 101312
6,1 12
ocen krytyków
Między piekłem a niebem
powrót do forum filmu Między piekłem a niebem

Dlaczego taka ocena?

ocenił(a) film na 3

Czy ktoś mógłby merytorycznie wytłumaczyć mi dlaczego ten film ma tak wysoką ocenę?

W mojej opinii byl to tak marny film jakiego dawno nie widziałem. Początek i wprowadzenie po łebkach, nijak emocjonalnie nie zżyłem się z bohaterami, co w konsekwencji sprawiało, że wydarzenia takie jak śmierć spływały po mnie jak po kaczce. Wiem z jakim kinem miałem do czynienia, każdy film staram się oceniać w obrębie danego gatunku i naprawdę starałem się wczuć, ale z biegiem czasu stało się to niestety zbyt męczące. Cały film był płytki, jednowymiarowy, prosty do bólu. A przecież to fantastyka, która w filmie poruszającym takie tematy daje niesamowite pole do popisu. Życie pośmiertne przedstawione w sposób, w jaki wykłada ksiądz w trzeciej klasie podstawowej. Zastanawiałem się czy może moje przekonania są tu przeszkodą, ale to był film jaki można puścić co najwyżej 60letniej wdowie po śmierci jej męża w ramach pocieszenia. Cukierkowy obrazek, nic wiecej, zero pola do refleksji. Niektóre sceny mocno przeciągnięte co w efekcie sprawiało, że całość była niezwykle nudna.

Szukałem plusów i faktycznie parę scen było wizualnie godnych uwadze, wierzę, że w tamtych latach efekty też mogły robić wrażenie (nawet dziś miło się na nie patrzyło). Warte to 7,6? Mimo całej sympatii do Robina, jak dla mnie zmarnowany wieczór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones